Zapytaj.

Nie będę się rozpisywać, bo chyba każdy wie o co chodzi. Możecie tu zadawać pytania skierowane do bohaterów lub do mnie. Powodzenia!

7 komentarzy:

  1. Usuniesz tego bloga?
    Błaaaaaaagam. To co piszesz jest beznadziejne i na pewno ta historia ci nie wyjdzie. Więc proszę usuń tego bloga!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zamiast hateować z anonima może pokaż swoją prawdziwą twarz

      Usuń
    2. Zamiast być durną, może kup sobie nowy mózg? Może będzie pisał lepiej niż ten…

      Pozdrówki i krzyżyk na drogę XoX

      Usuń
    3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    4. Masz ból dupy czy co? Jak chcesz hejtować to popatrz na siebie.
      Xoxo

      Usuń
    5. DLACZEGO JA HEJTUJESZ!
      KURWA PYTAM SIE!
      CO ONA CI ZROBIILA?
      JAK NIE ODPOWIADA CI HISTORIA TO NIE WCHODZ NA TEGO BLOGA I TYLE A NIE BEDZIESZ HEJTY WALIC
      ZAUWAZ ZE TO MOZE ZRANIC !!!
      NIE WIEM PO CO TO!
      JESTES ZAZDROSNY/A?!?
      JAK TAK TO SAMA STWORZ BLOGA!
      JAK NIE TO WYPIWRDALAJ Z TAD Z HEJTAMI!

      POZDRAWIAM....
      BLANCA

      Usuń
    6. Zgadzam się z Julą. Jak ci coś nie pasi, to po prostu nie wchodź na tego bloga, a jej daj spokój. Co ona ci zrobiła, że musi znosić te twoje denne humorki. Zachowujesz się żałośnie i tyle ci powiem.

      Usuń