DLACZEGO JA HEJTUJESZ! KURWA PYTAM SIE! CO ONA CI ZROBIILA? JAK NIE ODPOWIADA CI HISTORIA TO NIE WCHODZ NA TEGO BLOGA I TYLE A NIE BEDZIESZ HEJTY WALIC ZAUWAZ ZE TO MOZE ZRANIC !!! NIE WIEM PO CO TO! JESTES ZAZDROSNY/A?!? JAK TAK TO SAMA STWORZ BLOGA! JAK NIE TO WYPIWRDALAJ Z TAD Z HEJTAMI!
Zgadzam się z Julą. Jak ci coś nie pasi, to po prostu nie wchodź na tego bloga, a jej daj spokój. Co ona ci zrobiła, że musi znosić te twoje denne humorki. Zachowujesz się żałośnie i tyle ci powiem.
Usuniesz tego bloga?
OdpowiedzUsuńBłaaaaaaagam. To co piszesz jest beznadziejne i na pewno ta historia ci nie wyjdzie. Więc proszę usuń tego bloga!
Zamiast hateować z anonima może pokaż swoją prawdziwą twarz
UsuńZamiast być durną, może kup sobie nowy mózg? Może będzie pisał lepiej niż ten…
UsuńPozdrówki i krzyżyk na drogę XoX
Ten komentarz został usunięty przez autora.
UsuńMasz ból dupy czy co? Jak chcesz hejtować to popatrz na siebie.
UsuńXoxo
DLACZEGO JA HEJTUJESZ!
UsuńKURWA PYTAM SIE!
CO ONA CI ZROBIILA?
JAK NIE ODPOWIADA CI HISTORIA TO NIE WCHODZ NA TEGO BLOGA I TYLE A NIE BEDZIESZ HEJTY WALIC
ZAUWAZ ZE TO MOZE ZRANIC !!!
NIE WIEM PO CO TO!
JESTES ZAZDROSNY/A?!?
JAK TAK TO SAMA STWORZ BLOGA!
JAK NIE TO WYPIWRDALAJ Z TAD Z HEJTAMI!
POZDRAWIAM....
BLANCA
Zgadzam się z Julą. Jak ci coś nie pasi, to po prostu nie wchodź na tego bloga, a jej daj spokój. Co ona ci zrobiła, że musi znosić te twoje denne humorki. Zachowujesz się żałośnie i tyle ci powiem.
Usuń