CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY KIEDYKOLWIEK TU WESZLI, SKOMENTOWALI (nawet haterzy;) I MOTYWOWALI MNIE DO DZIAŁANIA. DZIĘKI BLOGGEROWI ROZWINĘŁAM SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PISANIA, NAUCZYŁAM SIĘ ROBIĆ GRAFIKĘ I POZNAŁAM NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĘ NA ŚWIECIE. SZCZEGÓLNE CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ DWÓM, BARDZO WAŻNYM OSOBĄ:
LILLY
WIEM, ŻE JUŻ SIĘ TAK NIE NAZYWASZ, ALE NIE MOGĘ PRZESTAĆ TAK CIĘ NAZYWAĆ. BYŁAŚ ZE MNĄ OD POCZĄTKU, OD TWOJEGO PIERWSZEGO KOMENTARZA, ZAWSZE BYŁAŚ PIERWSZA I KOMENTOWAŁAŚ KAŻDY POST. JESTEŚ DLA MNIE BARDZO WAŻNA I TRAKTUJE CIĘ JAK PRAWDZIWĄ PRZYJACIÓŁKĘ. WYDAJE MI SIĘ, ŻE JAKO JEDYNA ROZUMIAŁAŚ MNIE W KWESTII KOMENTARZY I ODWIEDZIN NA BLOGU. PAMIĘTAJ, ŻE ZAWSZE MOŻESZ DO MNIE NAPISAĆ GDY MIAŁABYŚ JAKIŚ PROBLEM.
KOCHAM CIĘ MOCNO;
HALSEY.
JULA (BLANCA LAMBRE)
CHCIAŁABYM CI PRZEDEWSZYSTKIM BARDZOOOOOO PODZIĘKOWAĆ. PAMIĘTAM KIEDY NAPISAŁAM, ŻE ODCHODZĘ I POMAGAŁAŚ MI WYMYŚLIĆ HISTORIĘ NA BLOGA. CO PRAWDA NIC Z TEGO NIE WYSZŁO, ALE DOCENIAM BARDZO TWOJE DOBRE CHĘCI. JESTEŚ WSPANIAŁA. DZIĘKUJE, KIEDY BRONIŁAŚ MNIE PRZED HATERAMI I WYRAŻAŁAŚ SZCZERĄ OPINIE W KOMENTARZU. JESTEŚ WSPANIAŁĄ PRZYJACIÓŁKĄ. PAMIĘTAJ, ŻE JEŚLI BĘDZIESZ MIAŁA JAKIŚ PROBLEM TO ZAWSZE MOŻESZ DO MNIE NAPISAĆ NA MAILU LUB GOOGLE +.
UWIELBIAM I KOCHAM
HALSEY.
CO DALEJ? WIĘC MAM JUŻ PRAWIE TRZYNAŚCIE LAT. INTERESUJE MNIE NIECO INNA TEMATYKA I DZIĘKI MOJEJ KUZYNCE (HOPE MARTIN) POZNAŁAM SERWIS INTERNETOWY WATTPAD. JEST TO STRONA DLA PISARZY AMATORÓW, GDZIE MOŻESZ STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ POWIEŚĆ. SERDECZNIE CI ZA TO DZIĘKUJE OLA ;). POLECAM WATTPAD WAM WSZYSTKIM, BO JA JUŻ MAM TAM SWOJĄ KSIĄŻKĘ. JEŚLI KTOKOLWIEK CHCIAŁBY JĄ PRZECZYTAĆ, MOJA NAZWA UŻYTKOWNIKA TO @RavenMissRollins. TA KSIĄŻKA NIE JEST POWIĄZANA Z SERIALEM VIOLETTA ANI NIE OPOWIADA O LOSACH ŻADNEGO Z BOHATERÓW FIOLETOWEGO SERIALU!
DZIĘKUJE SERDECZNIE WAM WSZYSTKIM, BLOGA NIE USUWAM. CHCE ŻEBY ZOSTAŁ, BO KAŻDY MOŻE TU WEJŚĆ I COŚ POCZYTAĆ. PAMIĘTAJCIE, ŻE KAŻDY ZAWSZE MOŻE W RAZIE PROBLEMU DO MNIE NAPISAĆ, NA MAILA LUB GOOGLE+(WSZYSTKO W ZAKŁADCE KONTAKT). KOCHAM MOCNO WAS WSZYSTKICH I NIGDY O WAS NIE ZAPOMNĘ.
HALSEY.
Pamiętaj że zawsze bede z toba pissac i zawsze będę twoją przyjaciółką!
OdpowiedzUsuńBardzo cie kocham! ❤❤
Jeżu, baby!!!!
OdpowiedzUsuńAż mi się chce ryczeć... COŚ TY ZE MNĄ ZROBIŁA?!
Ty też jesteś dla mnie ważna, słońce... Kocham cię ♥
A co do Wattpada, to już lecę cię dodać! (O. MÓJ. JEŻU. Coraz więcej osób tam pisze! Fuck yeah!)
Kiski, babe!
Sosik :3/Lilly xD/ Katy ^^
Oooooo :)
OdpowiedzUsuńTak jak mówiłaś to weszłam. A co do wattpad'a to nawet gdybym ci go nie pokazała sama prędzej czy pózniej byś go znalazła. Ale i tak mi miło ^^
Spójrz, kiedyś pisałyśmy o tym samym (w sumie to nie tak dawno xd) i bardzo często byłaś dla mnie wzorem, bo to ty pokazałaś mi, że warto pisać. Dzięki tobie poznałam wiele osób jak i moją najlepszą przyjaciółkę. Wiem, że zawsze moge do cb napisac jak będę miała problem z wymyśleniem czegoś. Ale wracając do tematu. Pisałyśmy o tym samym i pomagałyśmy dobie nawzajem, a teraz ty interesujesz sie WWE i to jest teraz twoją pasją, a moją stał sie Harry Potter. Zaczęłyśmy razem, a teraz spotykamy sie na rozstaju dróg i każda idzie w swoją stronę. Ale jednak zawsze o coś sie kłóciliśmy pamiętasz? A jednak Violetta troche nas połączyła i teraz rozumiemy sie nawzajem. Ale to chyba jeszcze fakt, że dorosłyśmy troche i chyba ty też zauważyłaś, że zawsze kłóciliśmy sie o pierdoły. Teraz jak sobie to przypominam to śmiać mi sie chce z naszej głupoty xd
Troche sie rozpisałam, ale cóż poradzić. W tym komie wyraziłam wszystko co myślałam i to od dawna. Teraz wiesz co na ten temat myśle i sądzę, że jakoś sie ułoży. Dobra, kończę.
Buziaczki Jess
PS. To moje nowe konto. Z tamtym wiąże sie za dużo wspomnień. Teraz Jessica dawniej Hope
Zgadzam się całkowicie
Usuń